Access Bars® Therapy

Pozvánka na  Access Bars® Therapy s Dagmar Schwertsikova v Nitre 19. a 20.8.2021

Access Bars® Therapy  - relaxačný, pre myseľ a telo povzbudzujúci proces robený s úctou a láskou.  (Dagmar Schwertsikova)

Na hlave máme 32 bodov, ktoré či tomu veríte, alebo nie sa týkajú všetkých aspektov nášho života. Radosť, peniaze, tvorivosť, kontrola, obmedzujúce myšlienky, emócie, smútok, predstavy o tom čo môžem, či je to správne atď.......

Prirovnala by som to k počítaču, ktorý je permanentne vyťažený s množstvom otvorených súborov. V tomto prípade dokonca spamy a nevyžiadané súbory.

Keď je počítač takto preťažený jednoducho nepracuje tak, ako by mal. Všetko ide pomaly alebo vôbec. Poznáte to - načitávam - načitávam - načitávam.

A takto pracuje aj naša myseľ.

Zvlášť táto doba plná chaosu nikomu úsmev a radosť neprináša. Len premýšľame ako z tohto cirkusu vyjsť so zdravým rozumom, či budeme mať ešte prácu, či si budeme môcť dovoliť kúpiť novú chladničku, či pôjdu deti do školy a čo z nich bude vďaka dištančnému vyučovaniu atď atď....

Zahltená myseľ nevie nájsť riešenia, odpovede, nemôžete spať, ste vystresovaní. Pokiaľ nejaké súbory nezavriete a spamy nevymažete, len ťažko sa posuniete pretože - načitávam - načitávam - načitávam.

Keď sa dotýkam bodov na hlave, energetický náboj všetky tieto "vykonštruované úsudky" rozptýli. Nevyžiadané súbory jednoducho na tú chvíľu vypnem, odstránim a uvoľním miesto.

Access Bars® spomaľujú mozgové vlny až do stavu theta, čo umožňuje, aby sa vzorce návykov a správania dostali na povrch a boli uvoľnené.

Doporučujem túto masáž, pri ktorej naozaj niet čo stratiť, len získať. Je naozaj pre všetkých.

Buď budete mať pocit že ste absolvovali "len" fenomenálnu masáž a konečne si oddýchnete/reštart/, alebo s trochou záujmu sa Vaše myslenie začne meniť a tým aj kvalita života.

Access Bars® sú vhodné aj pre neposedné deti s ADHD v kratšom režime.

V prípade záujmu napíšte správu: ( fcb ) Nidra Devi - Intuitívne Lapače Snov , Dagmar Schwertsikova